Vybíráme z našich realizací:

Na Vánočním turné v Brně, Plzni, Bratislavě a Pardubicích jsme zajistili vícekamerový přenos na LED obrazovky. Mekyho doprovázela Zlínská Filharmonie a hosty byli Jaroslav Svěcený a Lenka Filipová.

Pro společnost TD Promo, jsme vyrobili a nainstalovali dekorace na výroční konferenci Mary Kay. Konference se konala v Kongresovém sále Kongresového Centra Praha ve dnech 23.-24.9. 2017. Během noční směny jsme nainstalovali výkryty LED obrazovky, látkové podhledy, závěsy, baletizol na pódiu i schodišti, bannery s logem akce, boční výkryty pódia a...

Na Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií jsme dodali pětikamerový přenosový vůz a kamerový jeřáb.

Na předávání hudebních cen za rok 2016 v Kině Lucerna jsme se postarali o vícekamerový záznam a odbavení video příspěvků.

Postarali jsme se o komplexní odbavení- kamerový přenos na 10 kamer, záznam, nezávislý stream, TV studio a živé vstupy.

Úterní večer 11.4. 2017 zpříjemnil všem návštěvníkům Kongresového Centra Praha Richard Clayderman. Zajistili jsme kamerový přenos na velkoplošnou obrazovku.

Muzikál Rocky

16.02.2017

Mnoho příprav a zkoušek proběhlo před tím, než si diváci mohli naplno užít strhující vystoupení všech účinkujících. Naše společnost byla oslovena s požadavkem zajištění kamerového přenosu na LED obrazovky.

V pražském Forum Karlín jsme zajistili kamerový záznam s použitím sedmi kamer, kamerové jízdy a DJI Ronin.