Vybíráme z našich realizací:

Pro společnost Pink Panther zajišťujeme na turné Daniela Landy kamerový přenos na velkoplošné LED obrazovky.

Stejně jako v roce 2012, 2014 a 2016, tak i letos jsme jako hlavní technický partner zajistili mezinárodní zbrojařský veletrh a konferenci Future Forces Forum konanou v PVA Letňany v termínu 17. - 19.10. 2018.

Již třináctý ročník udílení hudebních cen OSA hostilo ve čtvrtek 14.6. 2018 divadlo ABC. Jako jediné v České republice jsou tyto ceny udělovány na základě statistik rozhlasových a televizních vysílatelů, provozovatelů hudebních on-line služeb, výrobců a prodejců nosičů nebo pořadatelů koncertů.

Zajistili jsme kamerový přenos na velkoplošnou obrazovku a multi recording pěti kamer. Z našeho stříhaného záznamu a záznamu kamer vznikl pořad, který odvysílá TV Prima Cool v neděli 18.3. v 22:50. Dívejte se!

V sobotu 24.2. 2018 se Obecní dům naplnil hosty Československého plesu ke stému výročí založení Československého státu. Akce se konala pod záštitou českého i slovenského prezidenta a vystoupili zde Felix Slováček, Bára Basiková, Dara Rolins, Vašo Patejdl, Eva Urbanová, Balet Národního divadla, Big Band Gustava Broma a další.

Bylo nám potěšením, být součástí týmu, který usiloval o zvolení prof. Jiřího Drahoše za prezidenta České republiky. Naše společnost dodala technické řešení a kamery pro vznik předvolebních klipů, odbavení a distribuci signálů, videopřenosy a stream na oficiální Facebook Jiřího Drahoše a záložní garantovaný server.

Na narozeninovém koncertu této hudební legendy v O2 aréně jsme zajistili kamerový přenos na velkoplošné obrazovky.