Vybíráme z našich realizací:

Akce 2019

22.09.2019

Rok 2019 je pro nás opět plný novinek a změn

Společnosti Pink Panther Agency jsme na letošní turné skupiny Kabát dodali střihače a kameramany. Z techniky pak robotické hlavy Rushworks s kamerami BMD Micro Studio Camera s ovládáním korekcí z FOH režie.

Pro společnost Your system jsme provedli instalaci audiovizuální techniky v konferenční místnosti společnosti Penny Market. Nainstalovali jsme projekci a ozvučení, řízené audio procesorem, který po kalibraci a nastavení sám hlídá úrověň hlasitosti a brání vzniku zpětné vazby. Ovládání je naprosto intuitivní. Řečník si pouze zapne mikrofon a nastaví...

Pro společnost Pink Panther zajišťujeme na turné Daniela Landy kamerový přenos na velkoplošné LED obrazovky.

Stejně jako v roce 2012, 2014 a 2016, tak i letos jsme jako hlavní technický partner zajistili mezinárodní zbrojařský veletrh a konferenci Future Forces Forum konanou v PVA Letňany v termínu 17. - 19.10. 2018.

Již třináctý ročník udílení hudebních cen OSA hostilo ve čtvrtek 14.6. 2018 divadlo ABC. Jako jediné v České republice jsou tyto ceny udělovány na základě statistik rozhlasových a televizních vysílatelů, provozovatelů hudebních on-line služeb, výrobců a prodejců nosičů nebo pořadatelů koncertů.

Zajistili jsme kamerový přenos na velkoplošnou obrazovku a multi recording pěti kamer. Z našeho stříhaného záznamu a záznamu kamer vznikl pořad, který odvysílá TV Prima Cool v neděli 18.3. v 22:50. Dívejte se!

V sobotu 24.2. 2018 se Obecní dům naplnil hosty Československého plesu ke stému výročí založení Československého státu. Akce se konala pod záštitou českého i slovenského prezidenta a vystoupili zde Felix Slováček, Bára Basiková, Dara Rolins, Vašo Patejdl, Eva Urbanová, Balet Národního divadla, Big Band Gustava Broma a další.