- Jsme více než technická produkce se specializací na video -

V prostředí eventů se pohybujeme od roku 2008. Jako technický dodavatel máme bohaté zkušenosti s AV a IT hardwarem, ICT řešeními, pevnými instalacemi, vývojem aplikací a kompletní technickou produkcí akcí. Vyvinuli jsme vlastní softwarové řešení, ze kterého vznikla samostatná divize a nová společnost. Od roku 2015 se zaměřujeme více na produkční a postprodukční činnost, video přenosy a odbavení obsahu. Naší specializací jsou komplexní služby v oblasti videa, od jeho tvorby přes odbavení a zpracování až po zobrazení na velkoplošných projekcích, LED obrazovkách nebo LIVE na internetu.

V roce 2019 jsme začali naší techniku pronajímat samostatně a vytvořili online půjčovnu, kde si můžete sami naklikat co přesně potřebujete.

Disponujeme vlastní technikou, ale pokud to situace vyžaduje, dodáme vše, co váš event vyžaduje, od našich partnerů, a zajistíme technickou produkci akce.

Od roku 2020 postupně rozšiřujeme portfolio o prodej video techniky a příslušenství. Jsme výhradním českým distributorem společnosti Rushworks a distributorem značek Skaarhoj a Bazcontrollers.