Vybíráme z našich realizací:

Úterní večer 11.4. 2017 zpříjemnil všem návštěvníkům Kongresového Centra Praha Richard Clayderman. Zajistili jsme kamerový přenos na velkoplošnou obrazovku.

Muzikál Rocky

16.02.2017

Mnoho příprav a zkoušek proběhlo před tím, než si diváci mohli naplno užít strhující vystoupení všech účinkujících. Naše společnost byla oslovena s požadavkem zajištění kamerového přenosu na LED obrazovky.

V pražském Forum Karlín jsme zajistili kamerový záznam s použitím sedmi kamer, kamerové jízdy a DJI Ronin.

Pro známou slovenskou kapelu Elán jsme zajistili kamerový přenos na deseti koncertech jejího turné. Produkce zvolila velmi zajímavé technické řešení s mnoha pohyblivými LED obrazovkami, na které se zobrazovaly obrazy z kamer, vizuály a grafiky. Obrazovky se v průběhu celého vystoupení pohybovaly, spouštěly a měnily svou velikost, takže tomu bylo...

Stejně jako na předešlých dvou ročnících, jsme i letos hlavním technickým partnerem a dodavatel technických řešení pro zajištění třídenní konference a workshopů v PVA Letňany. Dodali jsme tlumočnickou techniku, projekce, ozvučení, obrazovky, navigační systém, pódia, tribunu, velkoplošné projekce a další techniku včetně technických obsluh.

Stejně jako v roce 2015 i letos jsme na hlavní stage (Česká spořitelna stage) zajistili vícekamerový přenos a odbavení video příspěvků na velkoplošné obrazovky.