—  TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ AKCÍ A VIDEO PRODUKCE  —


Technická produkce

Zabýváme se komplexními službami při technickém zajištění akcí (kongresy, konference, veletrhy, kulturní a sportovní akce, galavečery apod.) kde jsme schopni zajistit potřebné technické zázemí (pódia, dekorace, projekce, ozvučení, světla, tlumočení, hlasování a technické obsluhy

Akce zajišťujeme vašim potřebám na míru a vždy s vámi konzultujeme technická řešení, která jsou vhodná pro vaši cílovou skupinu, dokáží zaujmout a zapojí účastníky akce, které pomocí vhodných komunikačních nástrojů informujeme o novinkách a získáváme zpětnou vazbu PŘED, V PRŮBĚHU i PO AKCI.

Video produkce

Specializujeme se na výrobu, zpracování a zobrazení video obsahu. Disponujeme 4K technologiemi (kamery, režie, media servery) a máme bohaté zkušenosti s tvorbou obsahu pro vaše eventy (keynote, animace, mapping apod.) Postaráme se zobrazení na velkoplošných projekcích, LED obrazovkách a mobilních velkoplošných obrazovkách. Zajišťujeme pro vás videokonferenční hovory, LIVE stream na Youtube, Facebook nebo garantovaný server. Pro potřeby postprodukce disponujeme střihovým pracovištěm a nahrávacím studiem.

DISPONUJEME TECHNOLOGIEMI PRO VÝROBU A ZPRACOVÁNÍ VIDEA V ULTRA HD ROZLIŠENÍ

Výběr z našich realizací

— Nezávazná poptávka služeb —

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.