Obchodní zástupce

Naše společnost působí na trhu téměř patnáct let se zaměřením na videoprodukci a odbavení televizního vysílání a kamerových přenosů. Zabýváme se také výrobou audiovizuálního obsahu (spoty, animace, fotografie, grafika..) a zajištěním komplexních video služeb na live akcích (kamery, přenosový vůz, stream, projekce, LED obrazovky..).

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání nových B2B obchodních příležitostí a následná komunikace
  • Nabízení produktů půjčovny pro B2B a B2C
  • Cílení na tuzemský i zahraniční trh - primárně DE, AT
  • Tvorba cenových nabídek a obchodních podkladů
  • Administrativní práce s databází klientů
  • Možnost správy sociálních sítí a marketingových kampaní

Nabízíme:

  • Práce v zajímavém a různorodém oboru
  • Možnost účastnit se předních kulturních, sportovních a společenských akcí a tvorby reklamních obsahů
  • Flexibilní pracovní doba
  • Motivující finanční ohodnocení (fixní mzda a bonusy bez stropu)
  • Slevy na nákup elektroniky
  • Příjemný a mladý pracovní kolektiv
  • Nástup možný ihned

Požadujeme:

  • Zkušenost s obchodním zastoupením libovolného produktu a služeb
  • Aktivní komunikace v AJ slovem i písmem podmínkou, DE je výhodou
  • Bydliště v Praze výhodou
  • Komunikativnost a profesionální vystupování

ZDE PROSÍM VYPLŇTE SVÉ KONTAKTNÍ ÚDAJE A NAHRAJTE CV