RushDolly - předobjednávky

PŘIJÍMÁME PŘEDOBJEDNÁVKY - JEDNÁ SE O PŘEDPOKLÁDANOU CENU

Robotická jízda na hliníkových kolejích pro instalaci na podlahu nebo pro zavěšení s tichým studiovým provozem. Pohyb je možné řídit pomocí softwaru a dosáhnout tak skutečně přesných pohybů. Je to nejnovější položka v našem rozšiřujícím se katalogu robotických rozhraní a zařízení navržených pro zvýšení kvality videoprodukce jedním operátorem.

272,250.00 Kč

Jednotka má rozměry 35 x 21 x 13 cm a váží pouhých 14 kg. Používá motor s vysokými otáčkami a redukční převodovkou, který vytváří velký točivý moment, takže jednotka je schopna zvládnout značné užitečné zatížení od nízkých až po vysoké rychlosti. Všechny důležité spoje jsou na konci vozíku a vedení kabelů je řešeno elegantně a efektivně, aby se minimalizovalo tření a odpor. Používá rotační počítadlo na vodicím kolečku, které zajišťuje vysokou míru opakovatelné přesnosti při přechodu na předvolby. Koleje umístit na podlahu, ale rovněž zavěsit. 

RUSHDOLLY se ovládá pomocí našeho softwaru Ctrl+R pro ovládání kamery a pohybu a našich integrovaných systémů VDESK. Pohybuje se na jednom nebo více 245 cm dlouhých hliníkových kolejích, které lze zavěsit nebo namontovat na podlahu, což zajišťuje všestrannost a přesnost přednastavené polohy. Součástí dodávky je také vedení kabelů, které se připojuje k systému RUSHWORKS MUX spolu se zařízeními PTZ a PTX. Můžete nastavit polohu START spolu s nastavením otáčení/naklápění/zoomu a uložit ji jako předvolbu. A můžete nastavit polohu START a END a určit rychlost pohybu vozíku mezi těmito dvěma polohami a uložit ji jako předvolbu pohybu. Můžete zpozdit pohyb z polohy START a také můžete udržet kameru PTZ "uzamčenou" na objektu po celou dobu pohybu kliknutím na tlačítko TARGET LOCK.A kdykoli můžete použít joystick pro ruční ovládání.