en-Prezidentská kampaň - prof. Jiří Drahoš

05/03/2019

Bylo nám potěšením, být součástí týmu, který usiloval o zvolení prof. Jiřího Drahoše za prezidenta České republiky. Naše společnost dodala technické řešení a kamery pro vznik předvolebních klipů, odbavení a distribuci signálů, videopřenosy a stream na oficiální Facebook Jiřího Drahoše a záložní garantovaný server.

Zajistili jsme živé vysílání ze setkání s Jiřím Drahošem v Brněnském Semilassu a Ostravském Divadélku pod věží.

Na předvolebním setkání v Lucerně jsme zajistili vícekamerový přenos, distribuci signálu po optických trasách do obrazovek v kině, kavárně, galerii a foyer, videkonferenční hovor mezi Lucernou a Městským divadlem ve Zlíně, kde diskutovala paní Drahošová a společně s plně obsazeným divadlem si přes telemost zazpívali i s panem Drahošem a osazenstvem Lucerny. Celé dění jsme živě vysílali na Facebook a záložní garantovaný server, přes vyhrazenou konektivitu pro dosažení maximální stability přenosu. 

V den vyhlášení výsledku volby jsme v Kongresovém Centru Praha zajistili vícekamerový přenos na velkoplošnou obrazovku, distribuci signálů do foyer a přilehlých sálů a příjem signálu od ČT.